E-Postanı gir

Kapat

Sonuç

Kapat

Lütfen bekleyin.

Davetli Üyelik

Bu site test sürecindedir.

Anasayfa > Haberler > Türkiye > Oktan Keleş'ten Uludere Olayı Yorumu

Oktan Keleş'ten Uludere Olayı Yorumu

Ekleyen: zeynep, 14.01.2012


F-35 Cambazın İpi-Oktan Keleş Uludere olayının perde arkasını açıklıyor...

Bu da bir romandır…

 

Bilindiği üzere, geçtiğimiz günlerde Hava Kuvvetleri'ne ait jetlerimiz, Uludere sınır kırsalında aldıkları istihbaratı değerlendirerek, terörist zannıyla 35 kaçakçıyı bombaladı.

Ondan sonra, başta malum medyanın görevlileri ve işbirlikçileri, DEVLETİ, tam da dış güçlerin planlarına paralel bir şekilde ağır suçlamalarla hedef aldılar. "İstihbaratı MİT’in verdiğini" söyleyip, Devletin hangi kurumunu da açıktan hedef aldıklarını açıkça dile getirirdiler. Hatta direkt Sayın Başbakan ile cüretkâr bir polemiğe bile girdiler. Sayın Başbakan, bu güçlere karşı çok ağır tespitlerde bulundu. Aynı zamanda bu güçlerin, arkalarındakilere yönelik cevaplar verdi. Özetle dedi ki: “DIŞ GÜÇLERİN TAŞORONLARI, CAMBAZLAR vs.”

 Bu cevap, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'nın tespiti ve kimlerin ne olduğunun tescili idi. Yoksa koskoca Başbakan böyle açıkça malum cenahı  itham eder mi? Bir bildiği vardı elbet. Kısaca bu hadise, elbette ki sıradan, basit bir hadise değil. Hem Hükümeti hem de Devleti sıkıntıya sokacak bir hadise idi. "İdi" diyorum, çünkü artık değil.

Neden mi? Organize şekilde saldırılan MİT, resmi bir açıklama yaptı; “istihbarat bizden değildir,” diyerek. Gözler ister istemez, organize bir biçimde saldırılan TSK’nin üzerine çevrildi. Ama dolaylı ama dolaysız. Tabi ki, taşeronların baş cambazının ağzı kulaklarına varmıştı.Devletin hassas tüm kurumlarına bir hücumun/saldırının olduğu da herkesçe malum.

"O olmasa, bu olmasa, şu olmasa" masalları anlatmaya başladılar. Devletin, mihenk noktalarına dokunmaya kalktılar. Hafizanallah,  Devletin hassas noktalarına bir el dokunursa, altından kalkılamaz...Daha doğrusu o taşeronlar altında kalırlar...

Uludere olayı  üzerine bir çok analiz veya komplo teorisi yazıldı, çizildi, anlatıldı. “Bari ben yazmayayım” diyordum ama ta ki beklediğim bir haber, bu gün medyaya düşene kadar. Uludere’de ölenlerin sayısı 35 değil, 34 olarak düzeltilmiş resmi açıklamaya göre. Yani toplam 35 kişi bombalanmış, biri kurtuldu malum,34 kişi öldü. Doğru sayı bu. http://gundem.milliyet.com.tr/sirnak-valiligi-uludere-de-35-degil-34-kisi-hayatini-kaybetti/gundem/gundemdetay/10.01.2012/1487172/default.htm 

Şimdi neden F-35 CAMBAZIN İPİ, dedik

Her zaman söyledik, yazdık; dış güçler, bir operasyonu yaparlarken, bir taşla bir çok kuş vurmaya çalışırlar. Taşı bunun için atarlar. Uludere olayının istihbaratı, ABD tarafından NATO konsepti altında, müttefik güçlerce, onaylı istihbarat olarak verilmiştir. Bu terimlerin ne anlama geldiklerini detaylandırmıyorum, ehilleri anlar. Bu kod ile verilen istihbarat,en yüksek perdeden istihbarat cinsi olup, kesinliği sorgulanamaz derecededir. Buradaki "sorgulanamaz" cümlesine takılmayın. Müttefik istihbarat cinsi, savaş konseptini bilenler, şunu da bilirler; Müttefik. Adı üzerinde, kimler müttefik? Konsepte ise bu istihbaratı kısmen de olsa teknolojik olarak, dolaylı yönden paylaşırlar. Biri net görünür biri flu. Ama sonuç çıkaracak bir görüş, teknolojinin kadrinden kaçmaz.

TSK’ni suçlayanların, basında çıkan psikolojik söylemlerini hatırlayın: “Heronların ve bölgede uçan insansız hava araçlarının görüntülerini, ABD ve İSRAİL  bizimle paylaşmasına rağmen, neden TSK kılını kıpırdatmıyor?”  ABD her terör hadisesinden sonra resmi açıklama yapıyor ve şöyle diyordu: “Stratejik ortağımız Türkiye ile istihbarat paylaşımız kuvvetli bir şekilde sürüyor.” Yani  demek istiyor ki, “biz veriyoruz, gereği yapılmıyor.” Bu mesaj, Türk Milleti'ne üfleniyordu, malum işbirlikçi borazancıları ile.

MÜTTEFİK konsept istihbarat, müttefikler arasındaki örtülü çekişmeler içinde bulunmaz bir nimettir. Sebebi şudur: Mesela iki müttefik arasında, silah satışı mücadelesi mi var, işte bir yanlış  istihbarat, işleri ters yüz eder.

Şimdi işin asıl püf noktasına gelelim: Türkiye’nin İsrail’le ilgi başta Heron sorunu olmak üzere askeri bazı anlaşmalarda çok büyük sorunları var. "Heronların yazılımları verilmedi." Bu ifade bile Heronların aldığı görüntülerin; önce İsrail’e gittiğini sonra da onaylanmış istihbaratın Türkiye’ye verildiğinin açık delili. Zaten terör hadiselerinden sonra bazı gazeteler; “işte Heron görüntüleri” diye manşet atmıyorlar mıydı? Kimden aldıklarının  deşifresini, İsrail ne güzel yaptırıyor değil mi? ABD’de de farklı bir hareket tarzına sahip değil.  Ne güzel stratejik ortaklık (!)

Olayın püf noktasına dönelim: Türkiye 2002 yılında 11 milyar dolarlık bir projeye taahhütte bulundu, imza attı: F-35 UÇAKLARI ALIM ANLAŞMASI. Bu uçaklar, helikopter gibi hareket kabiliyetine ve bir çok özelliğe sahip. Ancak 2002’den bu güne kadar, bu anlaşmada başta yazılım olmak üzere sorunlar çıktı.Türk Hava Kuvvetleri modernizasyon planında kurulacak yeni filo, Türkiye’nin tüm iyi niyetli çabalarına karşın başta İsrail olmak üzere  çeşitli güçlerce sabote ediliyordu. ABD’nin, “yazılımları vermeyiz” açıklamasından sonra niyetler iyice ortaya  çıkmıştı.

“Heronları Al Başına Çal” mesajından sonra, ABD’nin predatorlerine yönelen Türkiye, İsrail’e bir tokat attı.  Bu tokat aynı zamanda,  uçuk rakamlarla karşımıza çıkan büyük silah şirketlerine, onların menfaatlerine idi. Lobi’ler “nasıl  faaliyete geçiyor”  diye merak edenler,  meseleye bir de bu açıdan baksınlar.

Sanki  ABD predatorleri sağlam pabuç mu? Sorusuna verilecek  cevap Müttefik İstihbarat Konseptinde saklı. Teknolojik olarak predatorler aynı değil. ABD ordusu insansız bu hava araçlarına özellik ve standartlarına göre rütbe dahi vermiştir. http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0nsans%C4%B1z_hava_arac%C4%B1 

Yazılımları da çok gözde büyütmemek gerekir. Buna delil olarak da  İran’ın ABD’ye ait insansız uçağını, korsan yazılımla yere indirmesi somut bir  örnek. İsrail’le ABD silah şirketleri arasında da Heron ve predatorler yüzünden anlaşmazlık çıktı. Bu anlaşmazlığı, karı koca arasındaki  maddi  anlaşmazlık olarak düşünün. Yoksa farklı anlamlar yüklemeyin. Bu tür anlaşmazlıklarda, işler rayına otursun diye bir çok metot kullanılır. Sonuç alınamazsa; iş, “senin benim malım” olayına dönüştürülür ve taraflar sattıkları teknolojik silahlar üzerinden,  birbirlerini karalamaya başlarlar. O silahlar üzerinde, zaaf algısı oluşturulur.

Evet, burada (Uludere’de) olan aynen budur. Bölgeyi gözetleyen müttefiklerin birbirine mesajıdır bu. İsrail, predatorler sebebi ile müttefiki ABD’ye yazılım oyunu oynamıştır. Yani predatorlerin görüntüsüne öyle bir şey yapmıştır ki; ABD, bunu farklı bir planla diğer müttefiki Türkiye’ye yönlendirmiş, yanıltmıştır!

Şimdi lütfen dikkat! Tarih 27 Aralık 2011. MHP Bursa milletvekili İSMET BÜYÜKATAMAN, Meclis’te yazılı bir soru önergesi veriyor. http://www2.tbmm.gov.tr/d24/7/7-2454s.pdf

Soru önergesinin, Milli Savunma Bakanı tarafından cevaplaması isteniyor. Soru önergesi  özetle şu: “F-35 uçakları anlaşmasında 2002’den beri neden bir adım ilerlem yok?”

27 Aralık 2011 tarihli ilgili haberlere bir bakın, içeriği daha net görürsünüz. Şimdi şu tarihe lütfen dikkat! 28 Aralık 2011 Uludere’de Türk Hava Kuvvetleri 35 kaçakçıyı terörist zannıyla vuruyor. Bu yazıyı yazmak için; İşte resmi, doğru rakamı bunun için bekledim.

Türk jetlerinin bu olayı gerçekleştirmesi için orada 35 kişi olması gerekiyordu. Yani F- 35 mesajı için. Oradaki 35 kişiyi Mossad’ın, Pkk zannedilecek bir mizansenle uyarlaması gerekiyordu. Bunun için zorlanmayacağı da açıktı. O bölge, kaçakçılık cenneti olduğuna göre tek zorlanılacak konu, sayının 35 olarak tutturulmasıydı. Neden 30 değil, 38 değil mesela? Bu sorunun cevabını; o gün kaçakçılığa  çıkacak olanların başındakiler verebilirler. Ancak o günkü olaydan sonra hayatta bir kişi kaldı,onun da bilgisi var mı, bilemiyorum. O gün sayıyı "35" kişi olması için organize eden kimdi?

Neden 35? Cevap F-35 mi ?

Nihayet 2 gün önce F-35 için adımlarda atıldı. Başlangıç 2 adet üzerinden. Şimdi İsrail ile ABD arasındaki karı koca anlaşmazlığı ve ABD’nin Türkiye’yi kendi çıkarları çerçevesinde yanıltması olayı gerçekleşmiştir. Buradaki ortaklık: Made in ABD and İsrail.

Dedik ya, onlar,  bir kuşa bir taş atmazlar. Biz bu yazımızda sadece bir taştan bahsettik. Bu hadisenin ABD’ nin İran başta olmak üzere tüm bölgedeki çıkarlarını ve diğer konuları da başkaları anlatsın.

ABD, bu sefer, Türk Milli Kuvvetlerince fena yakalandı ve cambazları da, İsrail’li silah şirketi, MİT’i el altından hedef gösterdi. Ama  bu plan, Başbakan tarafından bozuldu. Devletin arkasında durarak.

ABD, yakalanmışlığın psikolojisiyle Uludere olayından sonra hemen elçisiyle; “Biz Türk Hükümetinin yanındayız” diyerek medyada pozlar verdi. Tabi şunları ekleyerek: “Ne var canım, maalesef savaş alanların da bu tür yanlışlıklar olur. 1 ay önce Pakistan’da biz de yanlışlıkla sivilleri vurduk” diyerek.

Evet, ABD’nin insansız hava aracı ilk ateşi açtı Türk Genel Kurmayı’na; 35 kişiyi  terörist tespiti ile iletti.  Türk Genel Kurmayı’nın müttefiklerinden gelen üst düzey bu istihbarata dayanarak, uçakları kaldırmaktan başka çaresi yoktu. Çünkü ABD askeri istihbaratı şöyle demişti: “İnsansız hava aracımız ilk ateşi açtı.”

Şimdi düşünün, Türk uçakları kalkmasaydı, başka bir planın devreye sokulmayacağı ne malum? ABD “ilk atışı yaptık” diyor istihbaratında üstelik. Düşüne biliyor musunuz: TSK’ne neler ile  itham ederlerdi? Uçaklar kalkmasa, ne derlerdi mesela: “Yine biz istihbarat verdik, TSK gereğini yapmadı!”

Çünkü o zamanda ilk ateşi açan ABD uçağı olduğuna göre, kim bilir hangi plan devreye girerdi. Hem de ne planlar…Dersimi  gündeme getirip, ardından da  “Devlet halkını bombaladı”  diye manşetler atılmasına tesadüf diyenler olur mu, bilemem.

27 Aralık’taki soru önergesi F-35’lerle ilgili. 28 Aralık’ta 35 kişi hayatını kaybetti. Ama bu sefer onların istediği olmadı. TSK, Devlet ve tüm kurumlar kenetlendi. Sayın Başbakan bu kenetlenmeye destek verdi. Takke düştü kel göründü.

Biran önce Milli Silah Üretimi hızlanmalı. Sınır kanunu yeniden düzenlenmeli. Eskiden olduğu gibi en ufak tehlikeli unsur sınırda görüldü mü, vur emri olmalı. Bu hadise,  terörle mücadeleyi etkilememeli. TSK, hava harekatlarını durdurmamalıdır.

Türk Ordusuna, Türk Devleti’ne, Milletine, Başbakanı’na güvenmeyenlere bir çift sözüm var:

Cambazların ipine değil, Allah’ın ipine sarılın!

Saygılarımla.

Oktan Keleş

oktankeles@gmail.com

onaltiyildiz@gamil.com

NOT: Olayın çok daha detayı var.  Ben meselenin sadece bir boyutunu ele aldım.

Kaynak: www.onaltiyildiz.comHaberin Kaynağı:Oktan Keleş'ten Uludere Olayı YorumuToplam (56) Yorum

Sitemize giriş yapmamışsınız, üye iseniz giriş yapınız. Aksi halde misafir yorumu yapabilirsiniz.


Fikir paylaştıkça çoğalır, güzelleşir siz de bu haber hakkındaki görüşlerinizi VatanBir kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.
Yorumlarınızda kişi ve kurumlara hakaret içeren ifadeler kullanmayınız.
Güvenlik kodunu giriniz: Güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın.

1 Misafir

25/06/2014
04:37:33

Most handmade purses appears to be completely amazing out there as design, however you would need to know no matter if they've an sufficient amount of house structured throughout the nation bag.Handmade wholesale designer purses may be a most effective final decision for affairs this kind of as well as weddings and clearly show off parties replica handbags. These is usually equipped of eradicating any possible condition, that are typically splashed how persons multitask properly sequins besides other this sort of accessory. This kind of layouts occur with each conceivable shades and colors readily available cheap replica handbags. Therefore another to shades or utilize the outrageous yellows, such handbags are intended to match each and every mood cheap replica handbags.

2 Misafir

16/07/2014
07:40:34

Beauty should be everywhere in our life, which could make us feel more confident and excited any time. Let's choose some pretty stuff to make us happyier everyday:
cafeloren
outofthevault
avalonseafood
actmanre
khe-shri
chennaiftz
fpindia
brandywinedevelopers
khe-shri
rhizen
sanjaypuriarchitects
addonix
addonix
arexlab
arexlab
dulcettetech
incozen
incozen
kundan

3 Misafir

28/07/2014
18:46:33


osta female viagra
buy topamax uk
buy cialis soft
Tennessee (TN)
Mississippi (MS)
Nebraska (NE)
accutane no prescription
v
generic levaquin no prescription
cymbalta side effect
propecia mg
flagyl mg
Georgia (GA)

buy zoloft pills
Michigan (MI)


Kjøp lasix
buy aciclovir
Idaho (ID)
Norway
!Colorado (CO)
Massachusetts (MA)
buy cialis super active
Indiana (IN)


South Carolina (SC)

viagra super active uk
Canadakøb xenical
California (CA)


brand levitra without prescription
Ohio (OH)


priligy sale

purchase nolvadex online
Switzerland
Arkansas (AR)

Connecticut (CT)
,


buying lexapro
buy cialis professional
buy generic lisinopril
buy generic brand viagra online
buy lisinopril usa
Utah (UT)
tablet motilium
l
brand viagra order
Vermont (VT)
prednisolone mg
Iowa (IA)
?
Minnesota (MN)
celexa order
buy metformin usa
acheter cialis professional
Kansas (KS)
buy ampicillin generic
Delaware (DE)
buy abilify
,
.
Nevada (NV)
New York
buying dapoxetine
Chicago
n
discount clomid online

buy celexa online
,
m

Wyoming (WY)
clomid purchase online
amoxil for sale
France
Portugal


Los Angeles
buy cipro
wellbutrin online
buy antabuse


e

Philadelphia
North Carolina (NC)
Florida (FL)
buying tadacip

cytotec cheap
Louisiana (LA)
prednisone cheapest
Sweden
j

cheap zithromax no prescription
.
accutane no prescription
f

Oklahoma (OK)
Pennsylvania (PA)

brand cialis mg
.
diflucan buy
brand levitra tablets

!
tablet dapoxetine
.
order cipro
!


.
New York (NY)
.
New Mexico (NM)
Houston
abilify price
?
køb cialis
West Virginia (WV)
celebrex satın
cheap generic propecia
Washington (WA)
discount kamagra online

Wisconsin (WI)
ampicillin online pharmacy
Illinois (IL)
buying brand cialis
Arizona (AZ)

buy amoxil uk
purchase viagra online
y
u
priligy price
synthroid online


Virginia (VA)
Montana (MT)
United Kingdom
comprar lipitor
Austria

aciclovir usa
a
Oregon (OR)
doxycycline cheap
Hawaii (HI)
viagra soft satın
Maryland (MD)

buy cytotec pills
acheter lasix
,
New Jersey (NJ)
Maine (ME)
antabuse online
comprare prednisone
South Dakota (SD)
cheap zoloft
discount female viagra online
sildalis without prescription
Netherlands
iventolin for sale
buy xenical uk
buy valtrex
prednisolone uk
,
levitra pills online


?
.


generic lisinopril no prescription
.
,

achat celebrex
x
o
buy generic levitra online
dapoxetine kaufen

4 Misafir

30/07/2014
08:50:29

Best friend successive good years, Gucci Shoes Factory, winter spent in Sanya, Monster Beats Outlet, so winter home, seems to be nowhere in sight, North Jackets Outlet, both a little rusty, Nike Air Max Shoes, but also very cordial, Burberry Outlet Online, forward to tonight, feather-like snow, MCM Bags Outlet, drifts underground, Hermes Handbags Outlet, looking at that the floc, Louis Vuitton Outlet, fly like snow Ling, Michael Kors Outlet Online, eloquent, Polo Outlet Online, flying in the sky, Cheap Canada Goose, limp walk downs, strange things, Marc Jacobs Outlet Online, I float thinking lianpian, North Outlet Online, poetic heart wenqing, not help surging surging, Coach Factory Outlet, so I borrowed the winter, Ralph Lauren UK, snows research ink, Longchamp Sacs Sortie, into the mind of inactivity, Michael Kors Outlet, the white snow everywhere, Monster Beats By Dre, wrapped in some different, Ralph Lauren Outlet, kind of scenery, Oakley Sunglaases Outlet, wherever the polo Outlet wind in the faces, of the people, Michael Kors Bags Outlet, who are very Huddled, could not help.Handbags Outlet Online, http://www.superbagsmarket.com/Louis Vuitton Outlet OnlineHermes Bags Outlet OnlinePrada OutletChanel Outlet OnlineGucci Outlet OnlineBurberry OutletCeline OutletBalenciaga OutletChristian Bior Outlet OnlineChloe Outlet OnlineBvlgari Outlet OnlineBally Outletcoach OutletMichael Kors Outlet OnlineMCM Backpack Outlet OnlineFendi Outlet Onlinemulberry OutletMarc Jacobs OutletMiu Miu Outlet OnlineYsl Outlet OnlineTory Burch Outlet OnlineGivenchy Outlet OnlineFerragamo Outlet OnlineLancel Outlet OnlineLoewe Bags Outlet OnlineTods Outlet OnlinePaul Smith Outlet OnlineD&G Bags Outlet OnlineAlexander Wang Outlet OnlineBottega Veneta Outlet Online

5 Misafir

28/02/2015
06:20:07

yentmt pay day loans >:-[ payday loans 2062 payday loans NTKoZl

6 Misafir

13/03/2015
08:00:42

air jordan,air jordan 4,air jordan uk,air jordan 4 retro,air jordan cheap,jordans 4 black cat
air jordan 3 uk,air jordan sale,air jordan 3 retro,men's air jordan 3
air jordan 6 uk,air jordan 6 womens,air jordan 6 mens,air jordan 6 retro
cheap nike air yeezy 2,air yeezy 2 sale,air yeezy 2 uk,air yeezy 2 mens
air jordan 11,air jordan 11 uk,air jordan 11 cheap,air jordan 11 low,air jordan 11 sale
air jordan 5 retro uk,cheap air jordan 5,air jordan 5 sale
nike free run,nike free run sale,cheap nike free run,womens nike free run
nike dunk sky high uk,nike dunk sky high womens,nike dunk sky high,nike dunk sky high wedge
nike revolution sky hi,nike revolution sky hi wedge,nike revolution sky hi uk,nike revolution sky hi city pack
new balance,cheap new balance,new balance 996,new balance 996 women,new balance 996 sale,new balance uk
asics gel kinsei 4,asics gel kinsei 5,asics gel kinsei 5 womens,asics gel kinsei 5 mens,asics gel sale
adidas trainers,adidas originals trainers,adidas originals cheap,adidas trainers cheap,adidas trainers sale
adidas zx flux uk,cheap adidas zx flux,adidas zx flux black,adidas zx flux running shoes
adidas js wings uk,adidas js wings 2.0,adidas js wings 2.0 womens
adidas y-3,adidas y-3 shoes, adidas y3 sale,adidas y3 uk,adidas y3 qasa
cheap asics trainers,asics trainers sale,asics trainers uk,asics trainers women,asics trainers men
vans trainers uk,vans shoes cheap,vans shoes outlet,vans trainers sale,women vans shoes
vans golf wang uk,vans golf wang for mens,vans golf wang skate shoes
adidas originals,adidas originals sale,adidas trainers cheap
nike stefan janoski uk,nike stefan janoski mens,discount nike stefan janoski
air jordan 6,air jordan pas cher,air jordan homme,air jordan france
nike air yeezy 2 femme,nike air yeezy 2 homme,air yeezy 2 prix
air jordan 4 pas cher,air jordan 4 femme,air jordan 4 homme,air jordan 4 france
air jordan 13 femme,air jordan 13 homme,air jordan 13 pas cher,air jordan 13 france
saucony original femme,saucony original pas cher,saucony original france,saucony shadow original

7 Misafir

13/03/2015
21:35:30

8 Misafir

08/04/2015
06:14:27

michael kors outlet


tory burch outlet


mont blanc


coach outlet online


adidas wings


oakley sunglasses wholesale


michael kors uk


coach outlet store online


true religion


michael kors handbags


mont blanc pens


new lebron james shoes


louis vuitton


marc jacobs outlet


ralph lauren uk


ray ban sunglasses


oakley sunglasses


michael kors handbags


michael kors outlet online


celine outlet


concord 11


michael kors outlet


cheap jordans


fitflops clearance


tory burch outlet


ray ban outlet


chanel handbags


christian louboutin sale


michael kors outlet online sale


jordan concords


ray ban outlet


www.louisvuitton.com


abercrombie and fitch


prada


pandora charms


gucci handbags


coach factory outlet


chanel handbags


gucci belt


retro jordans


louis vuitton handbags


jordan 6


air max 90


christian louboutin shoes


hollister kids


coach factory outlet


michael kors outlet


coach outlet


ray ban wayfarer


oakley vault


cheap oakleys


lululemon sale


chanel outlet online


kate spade outlet online


louis vuitton outlet


tory burch shoes


louis vuitton outlet


louboutin


coach outlet


michael kors


abercrombie store


nike air max 2015


michael kors


michael kors outlet online


abercrombie and fitch


jordan 3 powder blue


north face outlet


michael kors outlet online


abercrombie and fitch


coach factory outlet online


louis vuitton handbags


hermes outlet


mulberry handbags


michael kors outlet


hollister clothing store


timberland pro


coach outlet online


oakley vault


oakley sunglasses


oakley outlet


micahel kors outlet


retro 11


hollister


ray ban sunglasses


cheap oakley sunglasses


gucci outlet


michael kors handbags


cheap ray bans


louis vuitton handbags


gucci uk


ghd flat iron


beats studio


marc jacobs outlet


michael kors outlet


fitflop footwear


chanel outlet online


celine handbags


coach factory outlet


coach factory


christian louboutin shoes


louis vuitton outlet stores


ray ban glasses


ray ban sunglass


micahel kors outlet


coach factory outlet


michael kors outlet online


prada uk


cheap oakleys


michael kors outlet


air jordan 6


ray bans


true religion


chanel handbags


tod's shoes


louis vuitton


hollister jeans


michael kors outlet online


christian louboutin outlet


kids lebron james shoes


jordan concord 11s


ray ban sunglasses


polo outlet


hollister jeans


burberry handbags


abercrombie


ralph lauren outlet


michael kors handbags


prada handbags


michael kors handbags


louis vuitton handbags


timberlands


michael kors handbags


abercrombie kids


michael kors outlet


pandora charms


jordan retro 11


jordan 11 snakeskin


celine bags


ray ban wayfarer


cheap oakley sunglasses


kate spade handbags


michael kors


michael kors handbags


polo outlet


louboutin


louis vuitton outlet


oakley sunglasses


air max 95


celine handbags


michael kors outlet online


michael kors


oakley sunglasses


coach outlet


lebron 11


jordan 5


cheap jerseys wholesale


mont blanc mountain


michael kors


christian louboutin outlet


louis vuitton bags


timberland outlet


christian louboutin shoes


hollister clothing store


gucci handbags


christian louboutin outlet


tory burch flats


beats by dr dre


michael kors outlet online sale


new jordans


coach factorty outlet


oakley eyeglasses


coach factorty outlet


hollister clothing


cheap jordans


discount oakley sunglasses


louis vuitton outlet


louis vuitton handbags


jordan retro 11


gucci outlet online


p90x


coach outlet


louis vuitton outlet


kate spade purses


aviator sunglasses


tory burch handbags


knockoff watches


coach outlet store online


toms shoes


michael kors uk


tod's outlet


louis vuitton uk


abercrombie


mulberry uk


kate spade


coach factory outlet


louis vuitton outlet


louis vuitton outlet


michael kors outlet


louis vuitton


louis vuitton outlet


official coach factory outlet online


cheap ran bans


michael kors outlet


true religion sale


coach outlet store online


louis vuitton


timberland boots


discount oakley sunglasses


michael kors outlet online sale


christian louboutin shoes


coach outlet


hogan outlet


coach canada outlet


micahel kors outlet


hollister


adidas running shoes


hollister clothing


cheap nfl jerseys


louis vuitton


kate spade outlet


jordan retro 13


true religion


michael kors uk


polo ralph lauren


ray ban sunglasses outlet


oakley outlet


louis vuitton handbags


cheap nfl jerseys


chanel bags


cheap toms


michael kors outlet


michael kors


cheap oakley sunglasses


kids lebron shoes


michael kors handbags


michael kors outlet online


coach factory outlet


christian louboutin outlet


ray ban sungalsses


cheap jerseys


retro 11


michael kors outlet


lululemon outlet


abercrombie store


oakley sunglasses outlet


retro 11


louis vuitton handbags


toms outlet


jordan 4 toro


michael kors


chanel uk


tory burch outlet


abercrombie & fitch new york


louis vuitton outlet online


toms shoes


kobe bryant shoes


oakley sunglases wholesale


louis vuitton


abercrombie and fitch new york


michael kors handbags


micahel kors outlet


coach factory outlet


adidas wings


ralph lauren outlet


coach outlet


true religion jeans


christian louboutin sale


true religion


jordan retro 11


michael kors


abercrombie


louis vuitton


louis vuitton outlet


christian louboutin outlet


christian louboutin outlet


chanel outlet


ray ban uk


tods outlet store


toms wedges


burberry outlet


fitflops sale


coach factory outlet online


christian louboutin sale


jordan 11 columbia


michael kors outlet online


louis vuitton


michael kors handbags


louis vuitton handbags


air jordans


polo ralph lauren


abercrombie fitch


louis vuitton outlet


lv outlet


fitflops clearance


cheap jerseys wholesale


jordan shoes


coach factory online


coach factory outlet


louis vuitton outlet


hollister kids


louis vuitton


michael kors


hollister clothing


timberlands


louis vuitton handbags


pandora jewelry


ray ban outletsoccer jerseys


true religion sale


cheap nfl jerseys


ray bans


cheap jordans


coach factory online


micahel kors outlet


the north face


nike air max


michael kors bag


louis vuitton handbags


oakley sunglasses


micahel kors outlet


burberry scarf


cheap jerseys


christian louboutin sale


oakley sunglasses


michael kors


nike stores


louis vuitton outlet


insanity workout


jordan 6 rings


ray ban outlet


michael kors uk


gucci handbags


hollister kids


burberry sale


marc jacobs handbags


abercrombie outlet


jordan 13 shoes


louis vuitton handbags


michael kors watches


michael kors uk


coach outlet store online


adidas outlet


imitation watches


abercrombie and fitch


michael kors outlet


chanel handbags


michael kors


cheap toms


jordan 11


gucci bags


michael kors


abercrombie and fitch


red timberland boots


gucci bags


hollister clothing


coach outlet


ray ban outlet


michael kors outlet online


michael kors outlet


louis vuitton outlet


jordan 3 infrared


fendi handbags


juicy couture outlet


coach outlet store online


coach outlet


abercrombie kids


fitflops clearance


pandara jewelry


jordan 11 concord


true religion sale


ray-ban wayfarer


louis vuitton handbags


michael kors outlet online


soccer jerseys


polo outlet


michael kors outlet online


chi flat iron


oakley sunglasses


coach outlet


louboutins


ralph lauren


jordan 13


oakley sunglasses


coach factory online


louis vuitton handbags


concords 11


christian louboutin sale


fake watches


ray ban sunglasses


coach outlet


louis vuitton


michael kors


louis vuitton


gucci bags


ray-ban sunglasses wayfarer


kevin durant basketball shoes


mulberry outlet


michael kors handbags


burberry outlet


burberry sale


air max 90


discount christian louboutin


toms wedges


jordan 8 playoffs


louis vuitton handbags


louis vuitton outlet


gucci shoes


michael kors


tods outlet


kate spade outlet


ray ban sunglasses


jordan retro 4


oakley sunglass


oakley sunglasses wholesale


ralph lauren sale


micahel kors outlet


jordan 8 bugs bunny


dior bags


kate spade bags


louis vuitton handbags


coach outlet store online


kobe 9


red timberland boots


michael kors handbags


lululemon


abercrombie fitch


louis vuitton online shop


fitflop sale


coach outlet


mont blanc pens


louis vuitton


air jordan retro


michael kors uk sale


louis vuitton outlet


ralph lauren outlet


20150408keyuanyuan

9 Misafir

28/04/2015
08:07:16

10 Misafir

28/04/2015
11:11:07

http://www.bestfitnessdevicereview.com/
http://www.bestmensexercises.com/
http://www.bodyweightbicepexercises.com/
http://www.celebrityfitnessexercises.com/
http://www.easyfitnessandexercise.com/
http://www.eatingandexercisealways.com/
http://www.exercisehealthnutritions.com/
http://www.exerciseshelpyou.com/
http://www.exerciseworkouttips.com/
http://www.extremeceleb-weightloss.com/
http://www.fact-shop.com/
http://www.facthomes.com/
http://www.facts-shop.com/
http://www.fitness-homes.com/
http://www.fitnessblenderstory.com/
http://www.fitnessfirst-gyms.com/
http://www.fitnessonpinterest.com/
http://www.fitnesworkoutsfor.com/
http://www.getstrongerlive.com/
http://www.global-facts.com/
http://www.global-fitness-homes.com/
http://www.global-fitness-online.com/
http://www.global-fitness-shop.com/
http://www.global-fitness-web.com/
http://www.global-health-homes.com/
http://www.global-health-inc.com/
http://www.global-health-online.com/
http://www.global-health-shop.com/
http://www.global-health-web.com/
http://www.globalfitnesshomes.com/
http://www.globalfitnessshop.com/
http://globalfitnessweb.com/
http://www.globalhealthhomes.com/
http://www.goodlifefitnessclubs.com/
http://www.gymsandhealthclubs.com/
http://www.icanweightloss.com/
http://www.lifefitnessoptions.com/
http://www.mental-fact.com/
http://www.mental-facts.com/
http://www.mental-fitness-group.com/
http://www.mentalfitnessweb.com/
http://www.mental-fitness-homes.com/
http://www.mental-fitness-inc.com/
http://www.mental-fitness-online.com/
http://www.mental-fitness-shop.com/
http://www.mental-fitness-web.com/
http://www.mental-health-homes.com/
http://www.mental-health-inc.com/
http://www.mental-health-shop.com/
http://www.mental-health-web.com/
http://www.mentalfact.com/
http://www.muscleandfitnessplan.com/
http://www.my-fitness-homes.com/
http://www.my-fitness-shop.com/
http://www.my-fitness-web.com/
http://www.my-health-group.com/
http://www.my-health-homes.com/
http://www.my-health-inc.com/
http://www.myfitnesshomes.com/
http://www.myhealthhomes.com/
http://www.new2weightloss.com/
http://www.sparkpeoplelivestrong.com/
http://www.the-fitness-group.com/
http://www.the-health-group.com/
http://www.the-health-homes.com/
http://www.the-health-inc.com/
http://www.the-health-online.com/
http://www.the-health-shop.com/
http://www.the-health-web.com/
http://www.thefitnesshomes.com/
http://www.workoutandfitnesscenter.com/
http://www.workoutinformations.com/
http://www.your-fact.com/
http://www.your-facts.com/
http://www.your-health-homes.com/
http://yourhealthhomes.com/

11 Misafir

29/04/2015
07:16:46

coach handbags


north face jackets


michael kors outlet store


cheap nike shoes


nike clearance


burberry scarf


gucci outlet


gucci belt


coach outlet stores


louis vuitton wallets


oakley outlet


coach outlet online 70% off


toms outlet


polo outlet


canada goose jackets


celine outlet


air max


hollister clothing


louis vuitton outlet


oakley outlet


jordan 11


retro jordans


coach purses


oakley outlet


canada goose outlet


coach outlet online


north face jackets on sale


coach outlet


oakley sunglasses


christian louboutin shoes


coach handbags


nike air max shoes


abercrombie and fitch outlet online


nike outlet store


ray ban outlet store online


hermes bag


cheap gucci belts


louis vuitton outlet store


coach factory outlet 80% off


marc jacobs bags


oakley sunglasses outlet


cheap jordan shoes


authentic louis vuitton handbags


louis vuitton handbags outlet


michael kors purses on sale


canada goose outlet


nike factory


timberland shoes


ralph lauren outlet online


burberry sale


coach factory


cheap louis vuitton bags


coach clearance outlet


air jordan 6


coach outlet online


louis vuitton outlet stores


oakley sunglasses


coach outlet


ferragamo sale


nike store


red sole shoes christian louboutin


fitflops sale clearance


celine outlet


nike outlet


coach outlet stores online shopping


coach factory outlet


coach factory


ferragamo shoes


north face sale


tory burch handbags


louis vuitton outlet


nike free run


jordan shoes


louis vuitton handbags


louboutin shoes


coach outlet


north face jackets clearance


louboutin shoes


ugg boots


louis vuitton outlet online


michael kors handbags


celine handbags


cheap oakley sunglasses


north face jackets clearance


hermes outlet


louis vuitton bags


air jordan retro 6


north face coats


gucci outlet


north face women's jackets


christian louboutin


gucci bags


louis vuitton store


coach factory outlet


ray ban outlet online


tory burch outlet


coach handbags


coach factory outlet


air jordan 13


canada goose outlet


tiffany outlet


louis vuitton bags


toms outlet


christian louboutin sale


nike air max


north face jackets clearance


fitflop shoes


gucci outlet online


hermes birkin bag


michael kors outlet


timberland boots for women


ray ban outlet store


coach purses


jordan 6


oakley sunglasses


louboutin pas cher


coach purses


michael kors purses


ferragamo outlet online


louis vuitton outlet


michael kors handbags clearance


ferragamo outlet


cheap nfl jerseys


coach outlet 70%off


ugg boots on sale


oakley sunglasses cheap


fitflop sale


ralph lauren outlet


tory burch shoes


coach purses outlet online


jordan shoes


coach outlet stores


hollister clothing store


coach wallets factory online


coach factory outlet


polo outlet


toms outlet factory


gucci shoes


hollister outlet


canada goose outlet


coach outlet online


prada shoes


jordan 13


coachfactory.com


hermes bags


coach bags


louis vuitton outlet


hermes birkin


coach factory store


louboutin shoes


burberry outlet


coach factory online


coach outlet store online


gucci outlet


coach bags


coach factory outlet


tory burch outlet


nike outlet


air jordan 13 retro


coach factory outlet online


gucci shoes for men


toms outlet


oakley sunglasses


burberry sale


cheap jordans


coach outlet stores online shopping


hermes bag


nike outlet store online shopping


jordan 12


north face store


prada handbags


coach factory outlet online


louis vuitton


www.coachfactory.com


christian louboutin shoes


louis vuitton handbags


marc jacobs outlet


coach outlet store online


louis vuitton handbags


oakley outlet store


michael jordan shoes


coach factory outlet online


jordan 3


coach outlet


celine handbags


ugg boots sale


ray ban factory outlet


coach store


cheap nike air max


www.coachfactory.com


discount ugg boots


coachfactory.com


coach outlet online


nike shoes


ugg boots on sale


nike air max


hermes bag


hermes birkin bag


ray ban outlet


abercrombie and fitch outlet


nike outlet


christian louboutin outlet


coach handbags outlet


gucci belt


coach outlet


north face jackets


louis vuitton outlet


burberry outlet online


burberry sale


gucci outlet


gucci outlet


coach store outlet


nike outlet


retro jordans


gucci handbags


north face sale


gucci belts


burberry handbags


nike nfl jerseys 2015


jordan 12


tory burch outlet online


marc jacobs handbags


gucci belts


gucci outlet online


jordan retro 3


hermes scarf


coach outlet online


gucci shoes for men


burberry scarf


air jordan 11


ray ban outlet online


oakley sunglasses cheap 90% off


coach factory outlet 70% off


air jordan 11


hermes belt


jordan 14


coach outlet store


air jordan 12


coach outlet online


canada goose coats


louis vuitton belt


christian louboutin outlet


the north face outlet


louis vuitton outlet online


hermes belt


burberry outlet


marc jacobs bags


ugg boots on sale 70% off


gucci.com


jordan 11


jordan shoes


red sole shoes


louis vuitton bags


hollister.com clothing


nike outlet store


north face clearance


christian louboutin shoes


coach factory outlet


air jordan 13


north face jacket clearance


hermes outlet


fitflops clearance


coach bag


louis vuitton


ferragamo outlet


fitflops clearance


coach outlet


ugg boots


abercrombie and fitch outlet store


louis vuitton handbags


ray ban outlet


coach factory outlet


gucci handbags


tory burch flats


nike outlet


oakley outlet store


jordan shoes


abercrombie and fitch outlet


hermes belt


prada sneakers


jordan shoes for sale


canada goose jackets


louboutin shoes


jordan 11


air max 2015


north face coats for women


coach sunglasses sale


coach outlet


tiffany outlet


gucci handbags


ray ban outlet


louis vuitton outlet


ugg boots clearance


coach handbags


polo shirts


oakley sunglasses outlet


toms outlet


north face outlet store


louis vuitton belts


jordan 13


prada outlet


coach shoes for women


toms shoes


ralph lauren polo outlet


coach sunglasses


ralph lauren polo shirts


jordan 6


salvatore ferragamo


nike nfl jerseys


tory burch handbags 80% off


toms shoes


nike store


ralph lauren polo


celine bags


north face jackets


air jordan 6


louis vuitton


timberland outlet


michael kors outlet online


louis vuitton purses


jordan 6


www.coachoutlet.com


prada outlet


hermes birkin


oakley sunglasses


nike running


louis vuitton purses


www.gucci.com


fitflop sale


coach handbags


cheap north face jackets


hollister.com


burberry outlet


north face Jackets clearance sale


coach purses


ugg boots


cheap gucci shoes


hermes birkin bag


gucci shoes


oakley sunglasses cheap


coach outlet online


louis vuitton purses


jordan 6


burberry scarf


ray ban sunglasses


nike free 5.0


north face jackets


coach diaper bag


louis vuitton purses


ferragamo belt


louis vuitton outlet


gucci outlet online


jordans for sale


coach outlet store


hermes outlet


gucci shoes


ray ban wayfarer sunglasses


coach factory outlet


nike free


coach factory online


hermes scarf


gucci outlet


coach wallets


chaussure louboutin


hermes outlet online


tory burch sale


coach handbags


coach outlet store online


louis vuitton outlet


nike factory store


celine bags


louis vuitton handbags


louis vuitton handbags


nike shoes


toms shoes


coach factory online


ferragamo outlet


chaussure louboutin pas cher


louis vuitton outlet online


coach factory online


celine handbags


hermes belt


jordan retro 6


burberry scarf


burberry outlet


nike air max 2015


christian louboutin shoes


fitflops sale clearance


jordan 3


jordan shoes


the north face clearance


nike air max 90


coach clearance


nike basketball shoes


celine bag


north face outlet


gucci bags


air jordan 14


louis vuitton handbags


gucci shoes


louboutin outlet


fitflops sandals for women


jordan 11


jordan 14


fitflop sandals


louis vuitton outlet


air jordan 6


canada goose coats


fitflops clearance


jordan retro 11


ugg boots clearance


ferragamo belts


cheap gucci shoes


timberland boots


hermes bags


coach factory outlet


gucci bags


red bottom shoes


gucci handbags


ugg boots on sale 70% off


nike factory outlet


jordan retro 6


louis vuitton outlet


coach factory online


ugg boots on sale


coach outlet online


celine bags


michael kors handbags


gucci outlet


coach shoes


coachoutlet.com


coach factory outlet


coach factory


coach bags


marc jacobs handbags


polo outlet online


louis vuitton wallet


nike running shoes


hollister outlet store


ray ban sunglasses


coach factory outlet online store


michael kors outlet


prada shoes


gucci outlet


tiffany and co outlet


burberry outlet


jordan retro 11


burberry handbags


tiffany and co outlet


ugg boots clearance


burberry sale


hermes outlet


nike outlet store online


oakley store


hollister clothing store online

13 Misafir

05/05/2015
07:24:11

this blog was really great, never seen a great blog like this before. i think im gonna share this to my friends..

Ninja303

14 Misafir

11/05/2015
14:51:59

Nice article, it's very important information. I will bookmark to my blog rental mobil jakarta for next reference.

15 Misafir

12/05/2015
11:35:40

this blog was really great, never seen a great blog like this before. i think im gonna share this to my friends..

tangkas

16 Misafir

15/05/2015
02:45:01

Karl Lagerfeld, Germany famous fashion designer,Christian Louboutin Shoes was born in 1933 in Hamburg.Speaking of Karl Lagerfeld,Christian Louboutin Outlet head first is the artistic director of Chanel's trademark expression forever,Roger Vivier Shoes wearing dark glasses,and holding a catch fan,Roger Vivier Outlet the back of the head with pigtails,is this eternal sunglasses white hair long braid was actually occupying commanding point of fashion. People refer to him as the fashion of Julius Caesar, and Galeries Lafayette.He's always like eat ginseng as energetic,Kate Spade Outlet fluent in German,English,French,Italian,and witty,Kate Spade Handbags his love of traditional,and look forward to the future,dubbed by the media representatives of the UGG Outlet contemporary renaissance.Comments in November 2013 for alleged discrimination against fat had been France women's group sued.Karl lagerfeld every year Cheap UGG Boots for the production of eight series of Chanel clothing,including ready-to-wear and haute couture,Michael Kors Outlet for the production of 5 series, Fendi also do design for his own brand. He this kind of super ability to his global lead in the fashion industry.He is also Michael Kors Handbags a famous photographer.

He not only for Chanel shooting pictures and product catalogue,also held the exhibition of his own.As a knowledge of English,French,German and Italian,he is not willing to miss the publishing industry also.In Paris he Rue Lille on opened a bookstore called 7 l,Michael Kors Outlet books published by the topic he is interested in all kinds of fields, including fashion,photography,literature,Michael Kors Outlet Online advertising,music,newspaper,mythology, illustration,humor works and buildings.However,one of the most popular is unabashed Lagerfeld himself Michael Kors Outlet published in 2002 "Karl unabashed Lagerfeld guide to lose weight.In September 1938,was born in Hamburg,Germany.Karl,Michael Kors Handbags who was born in 1938,but various evidence that he is actually understates his 5 years old! Karl lagerfeld's father was selling condensed milk businessman,Michael Kors Outlet mother is lingerie salesman. 14 years old when his family moved to Paris, and the finished school.

In 1954,he received champion of Michael Kors Wallets the fashion design award wool jacket.


In 1955,selected by judges Pierre Balmain fashion design award for Assistant, studying under its brand.Chanel Outlet


In 1958,as the fashion designer Jean Patou. Five years after the official departure of freelance.Chanel Handbags


In 1964, he became Chloe Designer, brand positioning in the classical-romantic style.


In October 1972, Karl Lagerfeld designed the Chloe spring/summer 1973 collection was a success,Cheap Oakley Sunglasses and became headline news. Again in 1992 as the brand's designer.Oakley Sunglasses In 1965,has been in charge of design for the FENDI brand,while famous double f FENDI logo is from the hand of Karl.


Oakley Outlet Carl dramatic design Fendi (FENDI) brand clothing received worldwide attention and praise in the fashion,Ray Ban Sunglasses FENDI to Haute Couture line positions.

In 1983,he became designer CHANEL brand,Cheap Ray Ban Sunglasses generally are not optimistic about the situation in the outside world, successf ully resurrect brand,Ray Ban Outlet

CHANEL became one of the most profitable fashion brands in the world. Carl perfect essence of refined elegance of Coco Chanel,Louis Vuitton Outlet Online modified,retaining loyal customer,while moderation into the sport,rock elements,attracting a young,Louis Vuitton Handbags consummate skill and Haute Couture flourish, Chanel leads a pair of successful Louis Vuitton Outlet postwar modern and elegant stay. While button square Desrues Lemari Louis Vuitton Outlet Online,embroidery, feather ornaments Fang Fang Lesage Massaro, hat, shoe Fang Fang Michel Goossens and floral,Louis Vuitton Outlet Stores gold and silver ornaments Fang Fang Guillet one by one in the Pocket.


In 1984, the personal name brand Karl Lagerfeld, in his own brand,Gucci Outlet Karl full embodiment of the characteristics: fit,Gucci Shoes skinny,short sleeve outwards along cutting lines,classical style Tiffany Outlet combined with the sentiment on the streets,forming a lot of innovation.


In 1987 for branding purposes,began his photographic career,Tiffany Jewellery after CHANEL,FENDI and most taken by its namesake brand advertising. Photography and fashion magazines have many times together.


Ed Hardy Clothing In November 2004, Carl and Sweden leading fast fashion brand M work,Ed Hardy Outlet the launch of the Karl M limited edition fashion,Cheap Jordans is considered sold out after 2 days.

On December 8,2006,Carr announced the launch of brands under Air Jordan the same name brand k Karl Lagerfeld,Coach Factory Outlet Karl Lagerfeld positioning young recreational fashion,Coach Outlet Store Online menswear Ladieswear,churning out of Tee and jeans.


In October 2007, the FENDI at the great wall of China organized the press conference,Coach Purse kaercheng the first designer of the wall held a press conference.Coach Outlet June 10, 2008, ~9 7th,Versailles Karl Lagerfeld launched the Sun Coach Outlet Online in the light of the Palace of Versailles photography exhibition, a totally original perspective,Coach Outlet Store Online through light and shadow to capture brilliant Coach Factory interpretation of Versailles unique cultural and historical heritage.


In 2008,France road safety under the invitation of the Minister,Coach Factory Outlet Online outside his fluorescent yellow clothes wears a dark suit and Coach Outlet wearing his favourite fingerless black gloves, and trademark black sunglasses,Coach Factory Outlet the campaign slogan is: it's yellow, it's ugly, and it doesn't fit anything,Burberry Handbags but it does protect your life. He also boarded the French dictionary Le Petit Larousse,Burberry Outlet (the Larousse encyclopedia dictionary) cover of the 2009 Edition.


Michael Kors Outlet Germany introduced the teddy bear shape being similar to Carr's Michael Kors Store limited-edition Teddy bear. With black sunglasses,Coach Factory dark black suits with white striped shirt and thin black tie,as well as with KL bright diamond logo waistband.Coach Outlets Carl was involved in the design of artificial islands luxury Isla Moda.Chanel Outlet 2013 LVMH invited Karl Lagerfeld when reviewed,Chanel Purse with Louis Vuitton's Creative Director, Marc Jacobs, Nicolas Ghesquiere,Chanel Handbags the former Director of LVMH award new generation Designer.

On December 11,2013,in United States Dallas,chanel bags series debut Paris-Dallas Chanel senior hand-square fashion show,harvest Nyman Designer Award.chanel wallet Carl raga is a very famous fashion dieters. Originally is a fat man Carl raga,coach outlet because want to wear the vampire in the style of Dior Homme menswear,13 months lost 42 kg!


In march, 2010, Karl Lagerdeld admitted in an interview with Vice magazine,Well,coach purses there came this new line from Hedi Slimane at Dior,that men to be slim to wear.It said,coach outlet online you want this? Go back to your bones episode. And so I lost it all.I lost 88 pounds And never got them back. [2] (the Dior designer Hedi Slimane just designed a new series,you will be thin bone such as wood to wear in. So I lose weight,kate spade outlet lose 88 pounds,from now on never rebound.)


Karl lagerfeld slay law reducing weight,kate spade handbags is that he even love Nutella chocolate very much,kate spade purses but only a lick and then spit it out, it is good to meet a little appetite be tasted.kate spade wallet He was cruel said: I didn't see the girl with anorexia, I only see a thin girl!


Carl raga to Philippines design plan reducing weight,michael kors handbags jean-claude Houdret doctor, wrote a book Karl lagerfeld law reducing weight.On August 8,2012,according to the United Kingdom,michael kors outlet the daily mail reported, has Caesar of the fashion world, said fashion guru Karl Lagerfeld michael kors purses before carrying his pet cat Choupette on the Bazaar, a fashion magazine,michael kors wallet was in an interview talking about his yo cats.


Speaking of Karl Lagerfeld, head first reaction always is the artistic director of Chanel's trademark style,michael kors sunglasses wearing sunglasses and a head of white hair, the back of the head with pigtails. But none of us can imagine the guru was very fond of cats. Karl Lagerfeld's pet cat has three names: Choupette, Miss Princess Choupette or Choupette.


Talking about his pet cat, the fashion guru is in full flight, he said my cat is like a walk in the Park, frolicking in the garden or enjoy shopping. The cat has a dedicated maid caring for each week are full-time doctors to cut their nails. She is very naughty and always laugh by the maid to take care of her.

17 Misafir

28/05/2015
08:52:34

Thanks for sharing this information. I really like your blog post very much. You have really shared a informative and interesting blog post .

situs judi poker online terpercaya

18 Misafir

01/06/2015
18:22:02

wtncfvxm

19 Misafir

03/06/2015
08:48:17

bbjjxi http://daoina.com/ utrzvc [url=http://rrkksa.com/]utrzvc[/url]

20 Misafir

04/06/2015
22:39:30

tspbkcj payday loans 9143 payday loans >:-OOO payday loans 3202

  • XHTML
  • Ajax
  • CSS
  • Javascript
  • PHP 5.1.2

Site Sorumluları:
bilgiislem@vatanbir.org

Her hakkı saklıdır, kaynak gösterildiği takdirde kullanabilirsiniz
© vatanbir.org 2005-2008

Yazılım & Teknik Destek: HTBilgi

Google Siralamasi